@porod_na_zelaznej

Szpitale coraz częściej korzystają z mediów społecznościowych, takich jak Instagram, aby komunikować się z pacjentami i społecznością oraz udostępniać ważne informacje oraz porady zdrowotne. Nie inaczej jest w Szpitalu św. Zofii. Profil @porod_na_zelaznej na Instagramie to miejsce pełne empatii i merytorycznych treści, które tworzymy, aby przybliżyć Wam nasz szpital i to niezwykłe wydarzenie, jakim jest poród.

Dlaczego warto nas śledzić?

Jeśli zależy Ci na dostępie do rzetelnych informacji zdrowotnych oraz chciałbyś/abyś poznać historie porodowe innych mam, zachęcam Cię do śledzenia profilu Szpitala św. Zofii na Instagramie. Znajdziesz tam nie tylko inspirujące opowieści o porodach, ale także cenne wskazówki, jak przygotować się do tego ważnego dnia. Nie brakuje tam również spójnej społeczności, która dzieli się swoimi doświadczeniami. Ale to nie wszystko. Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto nas śledzić.

To zapisane w wyróżnionych relacjach sesje Q&A, gdzie nasi eksperci - położne i lekarze - odpowiadają na najczęściej zadawane pytania. Wśród nich są m.in. pytania o:

• ochronę krocza
  • VBAC
  • karmienie piersią.

A w najbliższym czasie do zapisanych relacji dołączy też sesja o znieczuleniu do porodu.

@porod_na_zelaznej - róbmy to razem

Śledzenie profilu @porod_na_zelaznej to doskonały sposób, aby zawsze być na bieżąco z życiem szpitala. Dzięki temu nie przegapicie ważnych wydarzeń takich, jak bezpłatne badania, Spacer po Szpitalu czy zaproszenia na bezpłatne webinary. A po porodzie... będzie nam bardzo miło, jeśli podzielicie się swoimi doświadczeniami związanymi z porodem i pobytem w Szpitalu św. Zofii. Dlaczego? Z dwóch ważnych powodów. Po pierwsze - mamy szansę zmieniać się dla was na lepsze, a po drugie - wasze przeżycia i historie porodowe niosą otuchę przyszłym mamom, które jeszcze czekają na spotkanie ze swoim dzidziusiem.

Możecie oznaczać nas na zdjęciach lub wysyłać do nas wiadomości prywatne. Chętnie spotkamy się z wami również wtedy, kiedy jeszcze gościmy was w szpitalu.

Pytania - tak, porady - nie

Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, a nie znaleźliście odpowiedzi w zapisanych relacjach - zachęcamy do zadawania pytań w wiadomości prywatnej. Przypominamy jednak, że ze względu na wasze bezpieczeństwo, ani profil @porod_na_zelaznej, ani nawet Internet to nie miejsce na udzielanie porad medycznych. Jeśli więc cokolwiek niepokoi was w stanie zdrowia, koniecznie skonsultujcie się z profesjonalistą medycznym.