Kontakt z bliskimi - Centrum Medyczne Żelazna
PolishEnglishUkraineRussiaIndiaflaga Wietnam

Przychodnia: 22 25 59 900  Infolinia: 22 25 59 818

logo Centrum Medyczne Żelazna

 Żelazna bloguje - blog tłumacz migowy Podmiot Leczniczy Miasta Stołecznego Warszawy  przetargi i ogloszenia  logo bip

W Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii realizowane jest prawo pacjenta do kontaktu osobistego, telefonicznego z innymi osobami – zgodnie z § 3. pkt 1 Regulaminu pobytu i odwiedzin pacjentów. W związku z tym informujemy, że w poszczególnych Oddziałach Szpitala dostępne są m. in. telefony komórkowe w celu optymalnej realizacji prawa do kontaktu telefonicznego.

Z numerów telefonów każdy pacjent może zadzwonić do swoich bliskich, jest także możliwość kontaktu z pacjentem w Szpitalu.

Oddział Położniczy B – nr telefonu 539 144 294

Oddział Położniczy A – nr telefonu 539 146 951

Oddział Położniczy C – nr telefonu 539 142 477

Oddział Ginekologiczny – nr telefonu 539 149 739

 

W Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w oddziale, w którym przebywa pacjent - możliwe jest telefoniczne uzyskanie podstawowych informacji dotyczących stanu zdrowia pacjenta przez osobę upoważnioną lub bez upoważnienia w sytuacjach wyjątkowych np. gdy pacjent jest nieprzytomny. Informacja telefoniczna udzielana jest po weryfikacji danych osobowych pacjenta oraz osoby upoważnionej.

Rodzicom dziecka przebywającego W Oddziale Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka informacja telefoniczna udzielana jest zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z lekarzem prowadzącym dziecko.

edytuj
Znajdź nas w social mediach
Edytuj
Najcześciej szukane informacje
Na skróty
Izba przyjęć
Poród na Żelaznej
Sale rodzinne
Do pobrania
Szkoła rodzenia
Sklep
Żelazna bloguje