#odwołuje, #nieblokuje - Centrum Medyczne Żelazna
PolishEnglishUkraineRussiaIndiaflaga Wietnam


Przychodnia: 22 25 59 900 Infolinia: 22 25 59 818

logo Centrum Medyczne Żelazna

 Żelazna bloguje - blog tłumacz migowy Podmiot Leczniczy Miasta Stołecznego Warszawy  przetargi i ogloszenia  logo bip
#odwołuje, #nieblokuje

Czy nieodwołane wizyty to problem społeczny w Polsce? Jeśli chcesz poznać skalę zjawiska - koniecznie obejrzyj materiał video: https://www.youtube.com/watch?v=yI_Pgw0RqhA

Już dziś, 27 października 2022 wystartowała kampania społeczna #ODWOLUJE #NIEBLOKUJE, której jesteśmy współorganizatorem! Akcja zwraca uwagę na kwestię nieodwoływania wizyt lekarskich przez pacjentów.

To ważny problem, który dotyka zarówno prywatną, jak i publiczną ochronę zdrowia. Wcześniejsze anulowanie konsultacji daje osobom będącym w ogromnej potrzebie możliwość otrzymania szybszej pomocy medycznej. Odwołanie wizyty na co najmniej 24 h wcześniej pozwala zwiększyć dostępność lekarzy oraz skrócić kolejki do specjalistów. Więcej informacji nt. akcji dostępnych jest na stronie (odwolujenieblokuje – Centrum Medyczne CMP) Akcja jednoczy podmioty medyczne publiczne i prywatne w słusznej sprawie! Inicjatorem akcji jest Centrum Medyczne CMP. Patronat honorowy nad Projektem objęło Ministerstwo Zdrowia i NFZ, patronat naukowy - Warszawski Uniwersytet Medyczny, patronat merytoryczny - Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Centrum e–Zdrowia. Strategicznym patronem medialnym jest portal PolitykaZdrowotna.com.A razem z nami Projekt tworzą: Szpital i Przychodnia św. Zofii, Mazowiecki Szpital Bródnowski, Centralny Szpital MSWiA w Warszawie, POLMED, Medicover, Warszawski Szpital dla Dzieci, LUX MED, Szpital Wolski, Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej oraz Fundacja My Pacjenci. Zapraszamy inne podmioty medyczne do dołączania do akcji przez formularz na stronie kampanii!

Pamiętaj! Wcześniejsze anulowanie konsultacji daje innym możliwość szybszego skorzystania pomocy medycznej.

W Przychodni CMŻ odwołasz wizytę dzwoniąc pod numer: 22 25 59 900.

edytuj
Przychodnia w Social Media
Edytuj
Najcześciej szukane informacje
Na skróty
Pracownia USG
Rehabilitacja uroginekologiczna
Rehabilitacja dziecięca
Konsultacje laktacyjne
Wypożyczalnia laktatorów