Mgr Maria Osińska Fizjoterapeuta dziecięcy rozpoczyna pracę w naszym zespole - Centrum Medyczne Żelazna
PolishEnglishUkraineRussiaIndiaflaga Wietnam


Przychodnia:
22 25 59 900  Infolinia:
22 25 59 818

 


 

logo Centrum Medyczne Żelazna

 Żelazna bloguje - blog tłumacz migowy Podmiot Leczniczy Miasta Stołecznego Warszawy  przetargi i ogloszenia  logo bip
Mgr Maria Osińska Fizjoterapeuta dziecięcy rozpoczyna pracę w naszym zespole

Witamy w Zespole!

Maria Osińska

Absolwentka Konstancińskiej Szkoły dla Fizjoterapeutów Licencjat z pedagogiki, w zakresie pedagogiki specjalnej-wieloprofilowe usprawnianie. Certyfikowany terapeuta metody NDT-Bobath (basic, baby, advance). Liczne ukończone szkolenia, warsztaty i kursy dotyczą diagnozy (np. Infant Motor Profile, Groningen, Holandia,2017) oraz terapii dziecka przedwcześnie urodzonego i niemowlaków ( m.in.: „Dziecko wiotkie”, „Budowanie kontroli u niemowlaków z nieprawidłowym rozkładem napięcia”, „Zastosowanie technik proprioreceptywnych w terapii małego dziecka”,”Wprowadzenie do pediatrycznej rehabilitacji przedsionkowej”, „Małe dziecko w wieloprofilowej terapii” czy „Wcześniak”.

Inne zawodowe doświadczenie to: Uczestnik i współorganizator z ramienia PS NDT – Bobath Międzynarodowego Kongresu „A Preemie is always a Preemie…?” – Warszawa 2014 Wielokrotny asystent podczas kursów NDT-Bobath Basic i NDT – Bobath Baby.

Od wielu lat pracuje głównie z dziećmi z zaburzeniami neurologicznymi, ze szczególnym uwzględnieniem okresu niemowlęcego, z dziećmi przedwcześnie urodzonymi oraz z dziećmi z zaburzeniami rozwoju ruchowego o różnej etiologii.

A prywatnie….Żona i mama na pełnym etacie, która relaksuje się przy gotowaniu dla rodziny i przyjaciół (oraz wszystkich głodnych i odważnych). A po dobrym posiłku lubi posłuchać równie dobrej muzyki lub wybrać się na górską wyprawę.

edytuj
Przychodnia w Social Media
Edytuj
Najcześciej szukane informacje
Na skróty
Pracownia USG
Rehabilitacja uroginekologiczna
Rehabilitacja dziecięca
Konsultacje laktacyjne
Wypożyczalnia laktatorów