Oko na malucha - Centrum Medyczne Żelazna
PolishEnglishUkraineRussiaIndiaflaga Wietnam


Przychodnia:
22 25 59 900  Infolinia:
22 25 59 818

 


 

logo Centrum Medyczne Żelazna

 Żelazna bloguje - blog tłumacz migowy Podmiot Leczniczy Miasta Stołecznego Warszawy  przetargi i ogloszenia  logo bip

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że Program "Oko Na Malucha" jest już dostępny w naszym Szpitalu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny dla prawidłowego rozwoju noworodków jest kontakt z rodzicami. Niestety nie zawsze ten najważniejszy, bezpośredni jest możliwy, dlatego nieustannie poszukujemy innych rozwiązań. Z pomocą przyszedł innowacyjny projekt fundacji Oko Na Malucha, dzięki któremu rodzice noworodków pozostających w naszym szpitalu, mogą się z nimi łączyć za pomocą kamer umieszczonych nad inkubatorami.

Rodzice mogą obserwować swoje maleństwa, mówić do nich, a dzieci słyszą głos najbliższych. Kontakt w takiej formie pozytywnie wpływa na zacieśnianie więzi z maluszkiem oraz wspieranie procesów istotnych dla rozwoju dziecka. Obserwacja malucha przez obraz z kamery zmniejsza stres najbliższych związany z odseparowaniem.

Dzięki wsparciu sponsora, firmy Polski Lek, udział w programie dla wszystkich jest BEZPŁATNY, wystarczy wypełnić wniosek online na stronie www.okonamalucha.pl

Cała akcja możliwa jest dzięki zaangażowaniu wielu osób, w tym kluczowych – personelu medycznego w szpitalu. Dziękujemy naszym koleżankom z Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka za ogromne zaangażowanie w tą akcję.

edytuj
Znajdź nas w social mediach
Edytuj
Najcześciej szukane informacje
Na skróty
Izba przyjęć
Poród na Żelaznej
Sale rodzinne
Do pobrania
Szkoła rodzenia
Sklep
Żelazna bloguje