Informacja o działalności spółki w polskim języku migowym

 
 

Szanowni Państwo,

Witamy w Centrum Medycznym „Żelazna” – dokładamy wszelkich starań, aby kontakt z pracownikami Centrum był dla Państwa jak najbardziej przyjazny.

Usługa tłumacza języka polskiego migowego Migam online jest aktywna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 i dotyczy pełnej działalności Spółki. Usługa jest nieodpłatna dla Pacjenta.

Jeżeli chciałby Pani/Pan skorzystać z usługi tłumacza online prosimy o kliknięcie ikonki Migam, która znajduje się w prawym dolnym rogu naszej strony internetowej. Po uzyskaniu połączenia będzie Pani/Pan mogła skontaktować się z tłumaczem online w czasie rzeczywistym, który na Pani/Pana życzenie może połączyć się telefonicznie z każdym miejscem w Centrum Medycznym „Żelazna” i uzyskać informacje np. na temat działalności Spółki, połączyć się z Izbą Przyjęć Szpitala, zapisać na wizytę w Przychodni czy też porozmawiać z Pełnomocnikiem do spraw praw pacjenta

Uprzejmie informujemy, że usługa tłumacza migowego online dostępna jest również w momencie, gdy Pacjent przebywa na terenie Centrum.

PACJENT Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Zapraszamy pacjentów z niepełnosprawnością do korzystania z usług naszej Przychodni Specjalistycznej, która jest dostosowana do Państwa potrzeb (brak progów, przystosowane toalety, winda, niski blat w rejestracji, itp.).

Jeśli potrzebujecie Państwo naszej pomocy zapraszamy do wcześniejszego kontaktu z nami pod adresem informacje@szpitalzelazna.pl

Oferujemy Państwu, m.in.:

  • pomoc w zapisaniu na wizytę,
  • pomoc w wysiadaniu/wsiadaniu z samochodu,
  • asystę w dotarciu do właściwego gabinetu,
  • niezbędną pomoc podczas wizyty w naszej Przychodni.

Wcześniejsze zgłoszenie nie jest konieczne, aby uzyskać wszelką pomoc zgodnie z Państwa potrzebami, ale może usprawnić obsługę.