Czy ON jest dla Ciebie...?

Przyszpitalny Dom Narodzin to wyjątkowe miejsce, w którym przyszłe Mamy wraz ze swoim partnerem lub inną bliską osobą, mają możliwość przeżycia wymarzonego porodu naturalnego 😍

Jeśli marzysz o naturalnym porodzie, bez zbędnych ingerencji medycznych (o ile oczywiście nie ma do tego wskazań medycznych), pod okiem doświadczonych położnych – to miejsce jest właśnie dla Ciebie‼️

Warto też na początku wspomnieć, iż poród w tym miejscu jest całkowicie bezpłatny – refundowany przez NFZ. 😊

Swoją porodową przygodę możecie rozpocząć w jednej z trzech przytulnych sal:
✅ Londynie
✅ Paryżu
✅ lub Rzymie.
W żadnej z nich nie znajdziecie typowego łóżka porodowego a ich wnętrze i wyposażenie (drabinki, worki sako, piłki 🏐, wanna 🛁 lub prysznic 🚿) zachęcają do aktywności w porodzie i przyjmowania pozycji wertykalnych.

W Domu Narodzin korzystamy wyłącznie z niefarmakologicznych metod łagodzenia bólu porodowego taki jak: immersja wodna, muzykoterapia 🎼, aromaterapia 👃, TENS, ciepłe lub zimne okłady, pozycje wertykalne.
Przytulne wnętrze, przyciemnione światło i wsparcie najbliższych osób, daje ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz wpływa na pomyślny przebieg porodu.

To wyjątkowe miejsce, w którym rozumiemy potrzebę odpoczynku i snu rodzącej, oczywiście na tyle, na ile pozwalają nam przerwy między skurczami 😉 Jest to miejsce, współpracy z doświadczoną położną, która stoi na straży porodu fizjologicznego oraz wychwytuje wszelkie ewentualne nieprawidłowości.

Możesz się tu czuć całkowicie bezpieczna!
Jeśli rozważasz opcję porodu w Przyszpitalnym Domu Narodzin i jesteś zdrową kobietą w ciąży o fizjologicznym przebiegu ➡️ zapraszamy Cię na wstępną wizytę kwalifikacyjną ok. 36 tyg. ciąży.
Śmiało możesz zapisywać się i rezerwować odpowiedni termin już ok. 32 tyg. ciąży poprzez rejestrację w Przychodni Przyszpitalnej. ☎️ 22 25 59 900.

Na wizycie kwalifikacyjnej położna zapozna się z przebiegiem ciąży oraz Twoim stanem zdrowia (wywiad ogólny, ginekologiczno-położniczy). Rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości i odpowie na nurtujące Was pytania.

Zapraszam i do zobaczenia!
Angelika Niczyporuk
Położna Bloku Porodowego i Domu Narodzin