TELEPORADY DLA PACJENTEK - Centrum Medyczne Żelazna
PolishEnglishUkraineRussiaIndiaflaga Wietnam


Przychodnia:
22 25 59 900  Infolinia:
22 25 59 818

 


 

logo Centrum Medyczne Żelazna

 Żelazna bloguje - blog tłumacz migowy Podmiot Leczniczy Miasta Stołecznego Warszawy  przetargi i ogloszenia  logo bip
Szanowni Państwo,

Od 17.03.2020 r. uruchamiamy teleporady z zakresu wizyt ginekologiczno-położniczych dla pacjentek, które obawiają się wychodzenia z domu a zakres wizyty to umożliwia (np. E-recepta czy zwolnienie w wersji elektronicznej)

Zasady wizyty telefonicznej – teleporady w Przychodni Specjalistycznej św. Zofii

Na teleporadę prosimy o zapisywanie się poprzez nasze call-center /22/ 25 59 900 Pacjentki korzystające z wizyt komercyjnych prosimy o dokonanie wpłaty na numer konta 27124062471111000049753815 kwoty wskazanej przez pracownika call-center. Cennik wizyt telefonicznych Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z adnotacja teleporada. Pacjentki, które są aktualnie zarejestrowane - zgodnie z kolejką NFZ na wizytę w naszej Przychodni (tylko kolejne wizyty na NFZ) informują mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o chęci odbycia teleporady.W tytule maila prosimy wpisać teleporada NFZ. Teleporada może być zrealizowana tylko w dniu i godzinie zaplanowanej już wizyty. Do pacjentki dzwoni lekarz w umówionym dniu i godzinie (prosimy o wyrozumiałość i cierpliwe oczekiwanie na telefon). Czas konsultacji jest taki sam jak standardowej wizyty u danego lekarza. Po odbyciu wizyty pacjentka może umówić się na następną wizytę za pośrednictwem call-center. 

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną od dnia 17.03.2020 uruchamiamy teleporady laktacyjne udzielane przez konsultantki i doradczynie laktacyjne ( zgodnie z ich grafikiem pracy).

Na porady obowiązują zapisy telefoniczne poprzez rejestrację Przychodni - /22/ 25 59 900.

Jednocześnie informujemy, że jeśli porady laktacyjnej udziela lekarz jest możliwość wystawienia recepty. Koszt porady wynosi 80 zł płatne przelewem na numer konta 27124062471111000049753815 przed wizytą (najlepiej w dniu poprzedzającym wizytę). Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZOBACZ JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO TELEPORADY LAKTACYJNEJ

edytuj
Przychodnia w Social Media
Edytuj
Najcześciej szukane informacje
Na skróty
Pracownia USG
Rehabilitacja uroginekologiczna
Rehabilitacja dziecięca
Konsultacje laktacyjne
Wypożyczalnia laktatorów